Projekt mérnök (Székesfehérvár) (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő, autóipari termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Projekt mérnök (Székesfehérvár)

Feladatok

  • Új termék bevezetése, termékváltoztatási (change) és transzfer projektek vezetése;
  • A gyártási kapacitás tervezése;
  • Projekt és budget terv készítése;
  • A dokumentációk elkészítése SAP-ban;
  • Layout megtervezése az új berendezésekkel, eszközökkel;
  • A gyártási folyamat tervezése és optimalizálása, figyelembe véve a minőségügyi, kapacitásra vonatkozó és ergonómiai szempontokat;
  • A termékindításhoz szükséges berendezések és eszközök beszerzése, beszerzésének koordinálása;
  • Részvétel a termelési dokumentációk elkészítésében (P-FMEA, folyamatábra, control plan, stb.);
  • A berendezések telepítésének és üzembevételének koordinálása;
  • A próba és protípus gyártás koordinálása;
  • Riportolás a Project Manager részére.

Elvárások

  • Pályakezdő vagy junior mérnökök jelentkezését várjuk;
  • Aktív angol nyelvtudás (napi szinten kell használni szóban és írásban).

Amit kínálunk

  • A tapasztalatnak megfelelő, motiváló bérezés;
  • Érdekes, sokrétű és felelősségteljes feladatok;
  • Folyamatos továbbképzési lehetőség: tréningeken részvételi lehetőség;
  • Cafeteria, bejárás támogatás, költözés esetén albérleti hozzájárulás.

Előnyök

  • Gyártó vállalatnál szerzett releváns tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Székesfehérvár