Projekt minőségbiztosítási mérnök (Veszprém)

Projekt minőségbiztosítási mérnök

Leírás

Gyártó partnercégünk részére keresünk új kollégát

Feladatok

  • Új termék bevezetés projektek minőségtervezési feladatainak végrehajtása, koordinálása
  • Együttműködés más területekkel, projektvezetőkkel
  • Vevői minőségi követelmények ismerete, képviselete, leszármaztatása
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás idegen nyelven
  • Vevői látogatások lebonyolítása, esetenként külföldi utazással

Elvárások
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari minőségtervezési eszközök ismerete, magabiztos használata
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
  • B típusú jogosítvány, autonóm közlekedés képessége

Előnyt jelent:
  • Német nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
  • Felsőfokú műszaki végzettség

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Csapatépítő rendezvények
  • Rugalmas munkaidő, Home Office lehetősége
  • Cafeteria juttatás
  • Útiköltség-térítés
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém megye

Veszprém