PROJEKT MUNKATÁRS (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Cégünk közel 25 éve foglalkozik ingatlanfejlesztéssel, főként a prémium ingatlanok piacán. Stabil anyagi háttér, magyar tulajdonosi kör, kiszámítható jövőkép, folyamatos fejlődés jellemzi vállalatunkat. 7 éve saját tulajdonú ingatlanok hasznosításával is foglalkozunk, erre a területre keresünk kollégát/kolléganőt a következő munkakörbe:

PROJEKT MUNKATÁRS

Feladatok

  • Budapest különböző pontjain elhelyezkedő, többféle típusú lakó ingatlan hosszú távú bérbeadása (NEM AIRBNB!);
  • A bérbeadással kapcsolatos teljes körű adminisztráció: szerződés írás, a számlák előkészítése könyvelésre, a könyvelővel való kapcsolattartás;
  • Az ingatlanok üzemeltetési feladatai, azok menedzselése (pl. meghibásodások kezelése, javíttatások megszervezése), a bérlőkkel való folyamatos kapcsolattartás;
  • Esetenként részvétel az enteriőr kialakításában, az ezzel kapcsolatos ötletelésben, apróbb beszerzésekben.

Elvárások

  • Középfokú végzettség; § Irodai adminisztrációs tapasztalat;
  • Ingatlan kezeléssel kapcsolatos érdeklődés feltétlenül szükséges;
  • Ingatlan témában, vagy lakberendezéssel kapcsolatban szerzett tapasztalat előnyt jelent (nem feltétel);
  • MS Office használatában való jártasság (Excel, Word);
  • mobilitás, rugalmasság térben és időben (jellemző a jövés-menés);
  • könnyed és közvetlen kommunikáció szóban és írásban egyaránt;
  • megbízhatóság, nagyfokú önállóság, megoldás-orientált szemlélet, jó szervezőkészség;
  • adminisztrációs fegyelem, igény a pontos, precíz munkavégzésre;
  • B kategóriás jogosítvány (ideális pályázó esetén ebben tudunk rugalmasak lenni)

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • bejelentett fix fizetés, pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • laptop, mobiltelefon, próbaidő után cégautó;
  • heti 2 alkalom home-office lehetőség (opcionális);
  • fejlődési lehetőség, képzések finanszírozása;
  • stabil, megbízható gazdasági háttér;
  • exkluzív budai irodai környezet;
  • családias, baráti hangulat;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél.

Munkavégzés helye

1124 Budapest, Meredek u. 27.

PÁLYÁZATÁBAN KÉRJÜK A BÉRIGÉNYT MEGJELÖLNI!

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással.

Budapest