Projekt portfólió senior menedzser (Budapest)

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. feladata, hogy a hazánkban megtermelt villamos energiát a kereskedőkön keresztül eljuttassa a fogyasztókhoz, gondoskodjon róla, hogy mindig a megfelelő mennyiségű energia legyen a rendszerben. Se több, se kevesebb. Változó energetikai és piaci körülmények között Mi a jövő kihívásaira keressük a választ! IT projektekben már tapasztalatot szerzett, erős informatikai háttérrel rendelkező és projektmenedzsment iránt érdeklődő leendő kollégánkat keressük komplex és jövőtálló munkakörbe!

Projekt portfólió senior menedzser

FELADATOK, AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD

Túlnyomó többségben IT fejlesztési projekteket tartalmazó fejlesztési portfólió aktív menedzsmentje:

  • projekt portfólió karbantartása, teljességének követése, az ebből készülő státuszok és adatszolgáltatások elkészítése együttműködve a projektvezetőkkel
  • a projekt portfólióban szereplő projektek terv-tény adatainak alakulásának folyamatos vizsgálata, elemzése
  • portfólió státuszok tartalmának kialakítása és koordinációjának menedzselése
  • projektek megvalósítását támogató erőforrás-tervezési és menedzsment módszertan rendszer finomhangolása/továbbfejlesztése, annak működtetése, projektvezetők támogatása
  • projekt portfólió monitoring rendszer/adatbázis kialakítása, működtetési folyamatainak kidolgozása

TÉGED KERESÜNK HA

  • projekt és portfólió menedzsment területen szerzett 5+ éves tapasztalatod van
  • erőforrás tervezési és menedzsment mechanizmusok működtetési gyakorlatában van jártasságod
  • projekt priorizálási rendszereket működtettél már
  • ismered és használtad már a JIRA alkalmazást
  • nagyobb létszámú team-ek koordinálásában van rutinod
  • magas szintű a kommunikációs képességed és ügyfélközpontú vagy
  • strukturált gondolkodás, erős analitikus képesség és rendszerszemlélet jellemez téged
  • tárgyalóképes angol nyelvtudásod van

ELŐNYÖS HA

  • IT területen szereztél projekt és portfólió menedzsment tapasztalatot
  • állámaigazgatásban dolgoztál már

AMIT NYÚJTUNK SZÁMODRA

  • részese lehetsz újabb és újabb innovációknak az energetika területén, amivel még tovább építheted a projektportfóliódat
  • nyílt és dinamikus csapat megbecsült tagja lehetsz
  • szakmai/módszertani képzési lehetőségek mellett, nálunk feltúrbózhatod soft skilljeidet is az önfejlesztési képzési támogatásunkat kihasználva
  • versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű juttatások (13. havi fizetés, Cafeteria, stb.)
  • rugalmas munkarendet és nagy arányú home office lehetőséget

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó u. 4.
  • Home office

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével.

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest