Projekt szerszámmérnök (Esztergom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nyugati cégkultúrával rendelkező, autóipari beszállító vállalat.

Egy nagyon jól felépített, stabil csapatba keresünk kollégát Hozzájuk az alábbi pozícióba:

Projekt szerszámmérnök

Feladatok

  • Szerszámkarbantartási folyamatfejlesztéshez és szerszámoptimalizáláshoz tartozó akciók végrehajtása (présszerszámok);
  • Szerszámok gyártási hatékonyságának fejlesztése;
  • A szerszámkarbantartási folyamatok fejlesztése;
  • Megelőző karbantartási folyamatok kidolgozása és folyamatos fejlesztése;
  • Próbagyártások felügyelete;
  • Szerszámátvételeken való részvétel a szerszámgyártóknál;
  • Mérnöki változtatások támogatása;
  • Kapcsolattartás a szerszámgyártóval és a projekthez kapcsolódó külsős Partnerekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség VAGY középfokú végzettség releváns szakmai tapasztalattal;
  • Fémiparban szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Korrekt bérezés és béren kívüli juttatások (cafeteria, bónusz, 13. havi fizetés);
  • Globál szintű projektekben való részvétel lehetősége.

Előnyök

  • Autóipari tapasztalat;
  • Présüzemben szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Esztergom, Dorog

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 410 2954 (Dajcs Regina) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is!

Esztergom