Projekt vezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Erősáramú, legalább középfokú végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk,

Projekt vezetői

munkakör betöltésére.

Cégünk, a KALIPRON Villamosszerelő és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság a Kábel Team Kft-ből 2006-ban kiválással létrehozott vállalkozás, amely a magyarországi villamos hálózatok építésére, karbantartására és egyes területi részek üzemeltetésére szakosodott.

Feladatok hosszabb távon, a teljes betanulást követően:

A projektek teljes körű levezénylése, az alábbiak szerint:

  • A rendelkezésre bocsájtott tervek megvalósíthatóságának vizsgálata.
  • Költségvetés elkészítése.
  • Anyagrendelés.
  • Ütemtervek, készítése.
  • Munkafolyamatok megszervezése.
  • Szerelők-alvállalkozók irányítása.
  • Kapcsolattartás a műszaki ellenőrrel, tervezővel.
  • Építési napló vezetése.
  • Munkavégzéshez szükséges engedélyek, kapcsolások megkérése.
  • A munka átadása.
  • A megvalósulás szerinti felmérések elkészítése.
  • A műszaki dokumentáció összeállítása.
  • A projektek naprakész vezetése a vállalatirányítási rendszeren belül.

Feladatok rövidebb távon:

  • Részterületek ellátása a fentiekben felsorolt feladatokból, a már eddig megszerzett ismeretek szerint.

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú erősáramú képzettség

Előnyök

  • A tevékenységben szerzett tapasztalat

Fizetés:

  • A képzettség és a gyakorlati ismeretek figyelembevételével, megegyezés szerint.

Munkavégzés helye

Telephelyünkön, (1107 Budapest, Basa utca) illetve a kivitelezés helyszínein.

Szakmai önéletrajzzal, és az elvárt kereseti igény megjelölésével.

Budapest