Projektbeszerző (Miskolc)

A gépjármű technológiában, ipari technológiák és a fogyasztási cikkek piacán világhírnévnek örvendő partnercégünk részére keresünk projektbeszerzőt eBike akkumulátor területre.

Projektbeszerző

Feladatok

  • Együttműködés a vállalati divíziókkal és az alapanyag beszerzési osztállyal operációs és stratégiai kérdésekben egyaránt.
  • Felelős a projektcélok megvalósításáért (költségek, minőség, határidő, büdzsé).
  • A projektben részt vevő részlegek, munkatársak összefogása, irányítása.
  • Beszállítókkal technikai megbeszéléseken való részvétel.
  • RPP projektek: koordinációs és vezetői szerep vevői oldalon, részvétel az RPP csapatban.
  • Visszajelzés az SE folyamat során szerzett tapasztalatokról.
  • Change management: koordináció a vásárlói oldalról.
  • A beszerzési stratégia igazítása a vállalati stratégiához.
  • Alkalmi üzleti utak Európán belül.

Követelmények

  • Közgazdasági vagy mérnöki egyetemi diploma
  • Műszaki háttér, tapasztalat a projektbeszerzésben
  • Angol nyelvtudás (a német előny)
  • MS Office és SAP felhasználói tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, csapatjátékos gondolkodásmód
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások
  • Versenyképes jövedelem
  • Széles körű béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos hátterű vállalat

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc