Építésvezető (vasútépítés) (Budapest)

Multinacionális partnerünk - amely egy jelentős beruházás egyik meghatározó szereplője - új és bővülő csapatába keresünk építésvezető kollégát.

Építésvezető (vasútépítés)

Feladatok

  • Vasúti pályaépítési munkák minőségi, mennyiségi irányítása, felügyelete és ellenőrzése,
  • Kivitelezési munkák előrehaladásának felügyelete és ellenőrzése,
  • Vasúti pályaépítéssel kapcsolatos ügyek és folyamatok koordinálása,
  • Kapcsolattartás és engedélyeztetések ügyintézése a szakági Mérnökkel, Üzemeltetővel, Önkormányzatokkal,
  • Szakági felmérések, egyéb szakági egyeztetések,
  • Vasúti pályaépítés és a kapcsolódó szakágak építési ütemezésének összehangolása,
  • Szakági tervek ellenőrzése,
  • Teljesítésigazolások,
  • Művezetők felügyelete és ellenőrzése,
  • Alvállalkozók előrehaladásának felügyelete és ellenőrzése,
  • Minősítési és megvalósulási dokumentációk elkészíttetése,
  • Megnevezett szakasz felmérése, pályaépítési munkáinak helyszíni ellenőrzése,  és folyamatos felügyelete,
  • Vágányzári kötelezettségek teljesítése, mint például vágányzárak igénylése,
  • Anyagfelhasználások dokumentálása,
  • Rendszeres jelentések készítése,

Munkavégzés helye: Budapest és munkaterület.

Követelmények

  • Építőmérnök végzettség (út-, híd-, vasútépítő szakirány),
  • Érvényes vasúti pályás forgalmi vizsga és E101 vizsga,
  • 3 év releváns helyszíni vasútépítési tapasztalat,
  • Önálló, proaktív, rugalmas személyiség.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Részvétel egy kiemelkedő, nagy volumenű projektben;
  • Kihívást jelentő feladatok;
  • Versenyképes bérezés és bónuszok;
  • Munkaruházat és modern eszközök
  • Melegétkeztetés;
  • Céges autó.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest