Projektmenedzser (Veszprém)

A Veszprém 2030 Kft. munkatársakat keres

Projektmenedzser

munkakör betöltésére.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021.04.29.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő (heti 40 óra)

Ellátandó feladatok:

  • magas- és mélyépítési beruházási feladatokhoz kapcsolódó beszerzési eljárások, vállalkozási szerződések előkészítése
  • tervezési feladatok koordinálása, a fejlesztésekhez kapcsolódó pénzügyi számítások, beruházási, üzemeltetési tervek készítése
  • projekthez kapcsolódó ütemtervek, pénzügyi táblák, költségvetések kidolgozása, kezelése
  • projekthez kapcsolódó egyéb nyilvántartások, kimutatások elkészítése, jelentések összeállítása
  • projektekhez kapcsolódó találkozók szervezése, egyéb projektkoordinációs feladatok ellátása

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

  • felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • projektkoordinációs területen szerzett legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • szöveg- és táblázatkezelő programok felhasználói ismerete
  • proaktivitás és önálló munkavégzés
  • jó szervező készség
  • nagyfokú munkabírás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • közigazgatásban szerzett tapasztalat, közpénzfelhasználással kapcsolatos ismeretek
  • közbeszerzésekhez kapcsolódó általános ismeretek
  • veszprémi helyismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • rugalmas munkavégzés
  • fiatal, dinamikus csapat
  • szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Veszprém

Jelentkezések benyújtása:

A pályázat érvényesen elektronikus úton nyújtható be az alábbiakban felsorolt dokumentumok csatolásával:

  • fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz,
  • magyar nyelvű motivációs levél.

Ön jelentkezésének elküldésével egyidejűleg tudomásul veszi, hogy a Veszprém 2030 Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait – a pályázati eljárás lezárásáig – nyilvántartja és kezeli. Személyes adatainak kezelése a természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról, valamint a 95/46/EK irányelv hatályon kívül helyezéséről szóló 2016. április 27-i (EU) 2016/679 európai parlamenti és tanácsi rendelet (általános adatvédelmi rendelet,) 6. cikk (1) bekezdés a) pontján alapul.

Veszprém