Projektmenedzser (Dunaharaszti)

Cégünk az egyik piacvezető a környezetvédelem ipari szennyvizek tisztítási, hulladékkezelési, valamint kárelhárítási területén. Komplex technológiákat dolgozunk ki, és valósítunk meg („kulcsra-kész” kivitelezés).

Projektmenedzser

Feladatok

A projektmenedzser feladata az elnyert projektek megvalósításának koordinálása. Ez magában foglalhatja a cégen belüli munkatársak (gépész, építőmérnök stb.) valamint az alvállalkozók munkájának koordinálást egyaránt.

Előnyt jelent vasbeton műtárgyak (medence, akna stb), csatorna, csővezeték kivitelezésében, könnyűszerkezetes csarnok építésében, víz- és/vagy szennyvízgépészeti technológiák telepítésében szerzett kivitelezési gyakorlat!

Elvárások

  • kapcsolattartás a megbízóval,
  • költségelemzések készítése,
  • részvétel a beszerzési munkákban,
  • árajánlatok bekérése, értékelése
  • folyamatos részvétel a kivitelezésnek az alvállalkozókkal, hatóságokkal, egyéb szereplőkkel történő koordinációs munkáiban,
  • a projekt ütemtervének betartatása a résztvevőkkel,
  • folyamatos koordináció az egyes szakági tervezőkkel, kivitelezőkkel
  • a projekt helyszínén történő munkavégzés,
  • az adminisztrációs kötelezettségek ellátása.

Elvárt szakmai jellemzők

  • gépészmérnök vagy építőmérnöki végzettség,
  • többéves szakmai gyakorlat
  • 2-4 éves projektmenedzseri tapasztalat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előnyök

  • tervezői programok felhasználói ismerete, ebben szerzett gyakorlat
  • angol- és/vagy németnyelv-tudás
  • jó kommunikációs és szervezőképesség
  • jogosítvány.

Amit kínálunk

  • önálló feladatok
  • komplex projektek
  • versenyképes jövedelem
  • bejelentett munkaviszony
  • bónusz

Munkavégzés helye

  • Telephely: 2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 9-11.
  • Kivitelezés esetén telephelyen kívüli munkavégzés/munkairányítás.

Amennyiben jelentkezik a munkakör betöltésére, kérjük hívja a +36 (20) 424 4824-es telefonszámot, vagy küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Dunaharaszti