Projektmenedzser (Keszthely)

A hirdetés már lejárt!

VÜZ Keszthelyi Városüzemeltető Egyszemélyes Nonprofit Kft

PROJEKTMENEDZSERT

keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Pályázatírás;
  • Projektmenedzsmenti feladatok ellátása, projektek teljes körű adminisztrációja;
  • Műszaki tervdokumentációk, műszaki tartalmak előkészítésében való közreműködés;
  • Projektben résztvevő szolgáltatók beszerzéseinek bonyolítása, koordinálása;
  • Kivitelezés nyomon követése, kivitelezés résztvevőinek koordinálása; projektkövetés, beszámolók készítése;
  • Projektek időbeli és pénzügyi ütemezése, pénzügyi elszámolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret (MS Office ismeretek);
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Több éves (minimum 3 év) projektmenedzseri tapasztalat;

Határidő:

2021.05.11.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Pályázni a Jelentkezem az állásra gombra kattintással lehet.

Keszthely