Projektmenedzser gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Sanofi nemzetközi vállalatként vezető szerepet tölt be az élettudományok terén. A magyarországi Sanofi évszázados hagyományaira és nemzetközi hátterére építve munkatársaival elkötelezetten dolgozik a magyar emberek egészségéért.

Projektmenedzser gyakornok

Feladatok

  • az orvosi vezető, és az orvosmenedzserek támogatása
  • önálló projektmenedzsment: tudományos anyagok adaptálása belföldi és külföldi ügynökségekkel együttműködve, rendezvényszervezés, digitális kampányok koordinálása
  • adatgyűjtés, adatelemzés, adatbázis kezelés és önálló prezentációkészítés
  • segítségnyújtás külföldi és belföldi kongresszusok szervezésében, adminisztráció
  • adminisztratív támogatás: dokumentáció és feljegyzések készítése; szerződések és számlák kezelése; beszerzési igények kezelése, engedélyeztetés
  • Sanofi Meetingek szervezése belső és külső helyszíneken egyaránt
  • kapcsolattartás orvoslátogatókkal a Medical Sience Liaisonokkal

Elvárások

  • nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • felhasználói szintű Microsoft Office (Excel, Word) ismeret
  • felső fokú angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban

Munkaidő

  • hosszú táv (minimum 1 év)
  • heti 25-30 órában
  • azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég speciális üzletágának működésébe
  • Br.: 1800Ft/óra

Munkavégzés helye

Budapest IV.

Budapest