Projektmérnök (Pest megye) (Újhartyán)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát Partnerünk részére:

Projektmérnök

Feladatok

  • Autóipari projektek koncepciója, fejlesztése és megvalósítása az összeszerelési folyamatok terén;
  • Gépek és berendezések beszerzésének koordinációja az ajánlatkéréstől a szériatermelésig, a határidők és költségterv betartásával;
  • Optimális gyártási folyamatok, gépek és berendezések standardizált koncepciójának kidolgozása;
  • Új technológiák innovatív kiépítése a Smart Production és Industry 4,0 elveinek a figyelembevételével;
  • Folyamatos egyeztetés a belső projektcsapatokkal, illetve a külső kommunikáció a szállítók és a vevők felé.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Szerelés vagy projektmenedzsment területen szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás;
  • Nemzetközi utazási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Szupermodem és biztonságos munkakörnyezet;
  • Cafeteria;
  • Teljes mértékű közlekedési költségtérítés;
  • Bónusz.

Előnyök

  • Műanyagipari tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Újhartyán

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Újhartyán