Projektmérnök (Komárom)

Projektmérnök

Leírás

Komárom-Esztergom megyében található autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Új / módosított prés-, és hegesztőszerszámok bevezetése szériagyártásba, státuszaik felkövetése
  • Kapcsolattartás a központtal és a szerszámbeszállítókkal, esetleges látogatásokon és szerszámátvételeken való részvétel
  • Részvétel konstrukciós megbeszéléseken
  • Szerszámok szériagyártásba való átadásához szükséges dokumentációk beszerzése / elkészítése
  • Együttműködés társosztályokkal a projektekkel kapcsolatban (minőségügy, beszerzés, logisztika, termelés, technológia)

Elvárások

  • Műszaki közép- vagy felsőfokú végzettség (előny: gépészmérnök, műszaki menedzser)
  • Magabiztos német nyelvtudás
  • Hasonló pozícióban szerzett 2-5 éves tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Lojalitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása, céges buszjárat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Komárom környéke

Komárom