Projektmérnök (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Projektmérnök

Leírás

Pécsi partnercégünkhöz keresünk Projektmérnök pozícióba munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Újonnan bevezetésre kerülő termékek gyártó rendszereinek fejlesztése, telepítése
  • Új termék bevezetésének koordinálása szorosan együttműködve a gyártással
  • Termékváltozások bevezetésének koordinálása
  • Kapcsolattartás termékfejlesztéssel, beszerzéssel, gyártással, beszállítókkal
  • Gép és eszközbeszállítók koordinálása és támogatása, árajánlatok kérése
  • Árajánlatok, jelentések, összefoglalók készítése
  • Dokumentációk elkészítése,
  • Minőségi rendszer követelmények betartása
  • Prototípus gyártás szervezése

Elvárások
  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • 3-4 éves gyártási tapasztalat, projekt menedzsment ismeretek
  • Kommunikáció szintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Új induló gyári környezet

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs