PROJEKTMÉRNÖK (Békéscsaba)

A hirdetés már lejárt!

A projekt során elektromos járművekben alkalmazott hajtóműveket állítunk elő. A terméket készre szerelve, tesztelve szállítjuk a vevőnek. A termék fő forgácsolt alkatrészeit (alumínium alkatrészek, fogaskerekek, differenciálművek) is helyben állítjuk elő. A forgácsolt alkatrészek gyártásának támogatására keresünk munkatársat, akinek a fő feladata lenne a termék megrendelőjével tartani a kapcsolatot műszaki területet érintő kérdésekben.

PROJEKTMÉRNÖK

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • Új projektek műszaki előkészítése (szerszámgépek és gyártóeszközök beszerzésének műszaki támogatása, forgácsolás technológia kidolgozása)
  • Elkészíted és folyamatosan frissíted a gyártási és műszaki dokumentációkat az autóipari szabványoknak megfelelően
  • Meghatározod a projekten szükséges szerszámozási koncepciókat

Ami ehhez a munkához szükséges:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök / mechatronikai mérnök/ járműmérnök)
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Proaktív hozzáállás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Mérnöki területen szerzett szakmai tapasztalat

Linamar Hungary Zrt.

www.linamar.hu

Békéscsaba