Projektmérnök (Pécs)

Folyamatosan fejlődő, pécsi székhelyű, piacvezető gyártóipari partner cégünk munkatársat keres

Projektmérnök

 pozícióba.

Feladatok

  • Részvétel az egyes gyártási projektek előkészítésben
  • Gyártási projektek bevezetésének szakmai és adminisztratív támogatása
  • A gyártáshoz szükséges berendezések tervezése, fejlesztése és bevezetése
  • Gyártási folyamatok, technológiák optimalizálása
  • Műszaki fejlesztések megtervezése és végrehajtása
  • Hiba okok elemzése, javítási intézkedések elkészítése
  • Folyamatképesség fenntartása, fejlesztése
  • Együttműködés a társterületekkel a gyártási/minőségügyi problémák megoldásában

Elvárások

  • Befejezett gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség, határozott fellépés

Előnyök

  • PLC programozási ismeretek előnyt jelent
  • Könnyűipari gyártásban szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • változatos és kihívást jelentő feladatok
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • multinacionális környezet

Pécs