Projektreferens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

FELHÍVÁS

álláshely betöltésére

Főosztály:                               Elnöki főosztály

Álláshely megnevezése:      Projektreferens Horizon 2020 tapasztalattal

Álláshely besorolása:           Hivatali főtanácsos II.

Álláshely legkorábbi betöltésének időpontja:         elbírálást követően azonnal

A kormányzati szolgálati jogviszony ideje:             határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:                                                teljes munkaidős

Munkavégzés helye:                                                   1024 Budapest, Keleti Károly utca 5-7.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogviszonyra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény kormánytisztviselőkre vonatkozó rendelkezései az irányadóak.

Ellátandó feladatok:

  • Kiemelt jelentőségű, nagyobb projektek, pályázatok pénzügyi adminisztratív feladatainak önálló, folyamatos ellátása a projekt teljes életciklusában
  • H2020 program, egyéb állami támogatású pénzügyi menedzsmentje, belső pályázatokhoz kapcsolódó dokumentumok összegyűjtése és kezelése, pályázatokkal kapcsolatos feladatok menedzselése a hozzájuk kapcsolódó pályázatkezelő felületen (Funding & Tenders, EPTK, EPER, eMS)
  • Levelezés angol nyelven a külföldi partnerekkel a felelősségi körébe tartozó pályázatok szerződéseivel kapcsolatban
  • Együttműködés a pályázatok szakmai képviselőivel és projektvezetőkkel
  • Pályázatok köztes és végső pénzügyi elszámolásainak elkészítése külső és belső ellenőrzéshez; szükséges anyagok előkészítése, szükség szerint személyes részvétel az ellenőrzéseken
  • Pályázati nyilvántartások vezetése, vezetők által kért jelentések összeállítása
  • Pályázatok futamideje alatt a teljesítések és a határidők monitorozása és szükség esetén érdekelt felek tájékoztatása, az alvállalkozói, partneri, megbízási szerződések, illetve a pályázatokkal kapcsolatban felmerült dologi kiadások elszámolhatósági szempontból történő ellenőrzése
  • Új belépő munkatársak betanítása, mentorálása

Az állás betöltésének feltételei:

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Közgazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Horizon 2020 pályázatok területén szerzett többéves tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Pénzügyi-számviteli ismeretek
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Kinevezés esetén a büntetlen előéletet igazoló hatósági bizonyítvány bemutatása.

Elvárt kompetenciák:

  • önálló, precíz, hatékony munkavégzés
  • terhelhetőség, rugalmasság, felelősségvállalás
  • jó kommunikációs készség
  • kiváló problémamegoldó képesség, proaktivitás
  • jó kapcsolatteremtő, együttműködési és koordinációs képesség
  • csapatmunkára való képesség

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • közigazgatásban szerzett tapasztalat

A jelentkezéshez szükséges:

  • Önéletrajz (Kit. 83. § (5) bekezdése szerint);
  • Motivációs levél (fizetési igény megjelölésével);
  • Végzettséget, idegennyelv-tudást igazoló okiratok másolata,
  • Nyilatkozat személyes adatok megismeréséhez és kezeléséhez

A pályázat benyújtásának határideje:           2020. június 22.

A pályázat elbírálásának határideje:             2020. július 3.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további tájékoztatást Fehérvári-Varga Judit (06-1-345-6841) nyújt.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton a tárgyban feltüntetve a „KSH 1110” azonosító számot, Fehérvári-Varga Judit részére.

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

Amennyiben a pályázati kiírásban szereplő feltételeknek a jelentkező megfelelt, továbbá a pályázat a munkáltató figyelmét felkeltette, szóbeli meghallgatásra kerül sor. A pályázat eredményéről a pályázókat írásban tájékoztatjuk.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  • kozigallas.hu – 2020. június 7.
  •  jobline.hu – 2020. június 5.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

  • Szakmai fejlődési- és továbbképzési lehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Folyamatosan megújuló szervezet
  • Home office lehetőség
  • Családbarát munkahely
  • Sport- és kulturális programok

Szervezetünkről, könyvtárunkról, munkahelyünkről bővebben a www.ksh.hu honlapon tájékozódhat.

Budapest