Projektvezető (Komárom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Skandináv kultúrájú gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Projektvezető

Feladatok

  • A projektcsapat koordinálása a projekt során;
  • Projekttervek, projekt költségvetés összeállítása;
  • Projektek vezetése és menedzselése a központtal együttműködve;
  • Projektmenedzsment folyamatok fejlesztésében való részvétel;
  • Projektek elemzése, valamint hatókörének meghatározása;
  • A vezetőség által meghatározott mutatók elérése.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Nemzetközi cégekkel való együttműködésben szerzett tapasztalat;
  • Projektmenedzsment területén szerzett tapasztalat;
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat;
  • MS Office ismeret;
  • Minőségi és ellátási lánc folyamatok ismerete.

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalat;
  • Work-life balance;
  • Cafeteria;
  • Bejárás támogatása;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Előnyök

  • MS Project ismeret
  • ISO 9001, ISO 13485 szabványok ismerete

Munkavégzés helye

  • Komárom, Környe, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom