Projektvezető (Debrecen)

Munkatársat keresünk

A hirdetés már lejárt!

A National Dynamic Group Kft közel. 10 éve van jelen a hazai biztonságtechnika – épületvillamosság területén. Minőség és ügyfélközpontúság áll a működése központjában. A National Dynamic Group Kft átfogja az Épületvillamosság, Betörésjelző, Video-megfigyelő, Tűzjelző, Beléptető rendszerek országos kivitelezését és teljes körű szervizelését.

Csapatunkba keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe

Feladatok:
• A projektvezető felügyeli és összehangolja a feladatokat és azok végrehajtását, elkészíti a megvalósítás ütemtervét,
• Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás,
• Munkafelvételi folyamat lebonyolítása, a hozzátartozó előjegyzés-kezelés elvégzése
• Javítási feladatok ütemezése, követése
• Ügyféligények rögzítése,
• Árajánlatok készítése
• A szervizüzem munkájának koordinálása, a szerviz-kihasználtság fokozatos növelése
• Szerződött ügyfelek szervizelésének teljes körű lebonyolítása
• Elvégzett hiba javítások / Beruházások folyamat ellenőrzése, átadása
• A tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Nagyfokú Szervezőkészség
• Problémamegoldó képesség
• B kategóriás gépjárművezetői engedély
• Megbízhatóság, terhelhetőség
• Önálló, magas fokú, precíz munkavégzés
• Ügyfél-centrikus magatartás
• Villamosipari alapismeretek

Amit kínálunk:
• Speciális szakismeret
• Változatos munkafeladatok
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Hosszú távú foglalkoztatottság
• Mobiltelefon és gépkocsi használat munkába járáshoz és a munkavégzéshez
• Versenyképes fix alapfizetés
• Jutalékos premizálási rendszer
• Cafetéria, béren kívüli juttatás

Debrecen