Projektvezető (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk vezető nemzetközi fejlesztő és gyártó, modern hajtáslánc-technológiák terén a fenntartható mobilitásért. Okos rendszermegoldásokat és alkatrészeket kínálnak elektromos, hibrid és belső égésű hajtásláncokhoz, ezáltal tisztává, hatékonnyá és megfizethetővé téve a mobilitást. A termékskála elektromos hajtásláncrendszereket, elektronikus vezérlőegységeket, érzékelőket és aktuátorokat, valamint kipufogógáz-kezelési megoldásokat foglal magában.

Projektvezető

Feladatok

  • Új termékbevezetési folyamatok végrehajtásának biztosítása
  • Gyári projektek vezetése, beleértve a vonaltelepítéseket és áthelyezéseket
  • Projekt költségvetés és a termelési folyamatok tervezése és optimalizálása
  • Projekt mérföldkövek azonosítása, feladatlépések meghatározása, határidők kijelölése és nyomon követése
  • Mintatermelés felügyelete
  • Változásmenedzsment koordinációja
  • Hozzájárulás a stratégiai és operatív tervezéshez
  • Hatékony belső és ügyfélkommunikáció biztosítása
  • Projektértekezletek szervezése, ügyfélértekezleteken való részvétel és auditok koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyárakkal és leányvállalatokkal
  • Biztosítani, hogy a területtel kapcsolatos dokumentumok naprakészek legyenek

Követelmények

  • Mérnöki diploma vagy projektmenedzsment szakképesítés
  • Legalább 2-3 év projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Minőségi szabványok és módszerek ismerete
  • Proaktív, rugalmas, nyitott, eltökélt személyiség
  • Előny: autóipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria ( br 48.000.-/hó)
  • Bejárási támogatás ( tömegközlekedéssel 100% / autóval 24 Ft/km)
  • Képzések, fejlődési lehetőség
  • Éves bónusz
  • Rugalmas munkaidő
  • Happy Friday: minden hónapban egy pénteki napon különböző tematikákhoz kapcsolódó étel- és italkülönlegességekkel kedveskednek a kollégáknak
  • Gyümölcsnap, korlátlan kávé és tea fogyasztás
  • Szolgáltatási kedvezményrendszer
  • Családbarát munkahely: Táboroztatási támogatás, Iskolakezdési támogatás, Családi nap
  • Vállalati felelősségvállalás: Elektromos töltőállomások, Zöld Hét kihívás
  • Sportolási lehetőségek: Sport camp; Egészség hét, Bringa Klub
  • Moziestek

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen