Projektvezető (Budapest)

Fedezd fel velünk a tehetséged! Érdekel a tehetségfejlesztés és mások inspirálása? Csatlakozz a Nemzeti Tehetség Központ csapatához, ahol te magad is tehetségeket karolhatsz fel és egy olyan közösség része lehetsz, amely hisz abban, hogy mindenkiben rejtőzik valami különleges!

Legyen a tiéd a lehetőség, hogy inspirálj és motiválj! Csatlakozz, éld át azokat a felejthetetlen pillanatokat, amikor fiatal tehetségek álmait valósággá változtatod. Pályázatainkkal, mentorprogramjainkkal és eseményeinkkel mindennap hatást gyakorolhatsz a tehetségek jövőjére.

Nem csak egy állást kínálunk, hanem értékes élményt, fejlődési és kibontakozási lehetőséget is. A Nemzeti Tehetség Központ csapatában megtapasztalhatod a kölcsönös tisztelet, az együttműködés és a támogatás erejét, melyek központi szerepet kapnak minden tevékenységünkben.

Projektvezető

Téged keresünk, ha:

  • jövőorientált vagy,
  • projektszemlélettel bírsz,
  • szereted a modern, de családias légkört,
  • hiszel benne, hogy a tehetséggondozás közös, társadalmi ügyünk és teszel is ezért.

Jelentkezz még ma és bontakoztasd ki a tehetségedet az alábbi pozícióban:

Feladatok

  • A felettese által rábízott projektet teljeskörűen menedzseli, lebonyolítja.
  • Irányítja a projekt adminisztratív menedzsment feladatainak ellátását.
  • A projekt költségvetését megtervezi és nyomon követi.
  • Kötelezettségvállalások előtt szakmai kontrollt gyakorol.
  • A projekttervekhez kapcsolódó beszerzési tervet elkészíti, egyezteti, végrehajtja, nyomon követi.
  • Irányítja a projektkontrolling feladatok végrehajtását.
  • A projekt kockázatait feltárja, kezelésükre megoldást talál, döntéshozatalra javaslatot készít elő felettesének.
  • Részt vesz a projekt szakmai egyeztetésein a tevékenységek tervezése, előkészítése, szakmai megvalósítása és ellenőrzése kapcsán.
  • A projekthez rendelt szakmai munkatársak munkáját megtervezi, irányítja, támogatja, ellenőrzi és értékeli.
  • Kapcsolatot tart és egyeztet a közreműködő partnerekkel, a szervezetek vezetőivel.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább 3 év hasonló munkakörben megszerzett szakmai tapasztalat,
  • jártasság pénzügyi és/vagy jogi területen,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • rendszer- és folyamat szemlélet, strukturált gondolkodás, priorizálás képessége, kooperációs készség, szoros határidők betartása,
  • csapatmunkában való hatékony részvétel,
  • megoldásorientáltság.

Munkavégzés helye

Budapest, Göncz Árpád városközpont metróállomás közelében

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezési határidő: 2024. június 23.

Fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk „projektvezető” megjelöléssel.

Jelentkezz hozzánk és legyél tagja a Nemzeti Tehetség Központ csapatának!

Budapest