Projektvezető (Bóly)

Projektvezető

Leírás

Villamos kivitelezéssel foglalkozó Pécs közeli Partnercégünkhöz keresünk "Projektvezető" pozícióba Kollégát az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Erősáramú épületvillamossági kivitelezési projektek komplett koordinálása (ajánlatadástól az átadási dokumentáció készítéséig)
  • Helyszíni szerelésekhez anyaglisták, feladatlisták összeállítása
  • Helyszíni felmérések alapján árajánlat/költségvetés készítése
  • Szerelőcsapatok teljes körű irányítása
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás

Elvárások
  • Szakirányú végzettség (villamosmérnök)
  • Hatékony időmenedzsment és munkaszervezés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Gyors döntéshozatali készség
  • Villanyszerelési anyagok ismerete

Most végeztél a tanulmányaiddal? Semmi gond, fiatal és lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk
  • Rugalmas munkavégzés
  • Támogató és családias légkör
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezet
  • Komoly szakmai kihívások és értékteremtő feladatok
  • Kimagasló bérezés
  • Utazási költségtérítés
  • Betanulási idő után céges autó, laptop, telefon

Munkavégzés helye

Bóly

Bóly