Projektvezető (Nagykanizsa)

Projektvezető

Leírás

Somogy vármegyei műanyagfeldolgozó Partnercégünk részére keresünk Projektvezető pozícióba munkatársat

Feladatok

  • Részvétel a technikai, műszaki, technológiai innovációk tervezésében és megvalósításában
  • Új termékek bevezetésében részvétel
  • Szerszám-próbák koordinálása, szerszámmódosítások szervezése
  • Bemintázások és a szériagyártás támogatása
  • Műanyagipari termékek tervezése
  • Termékoptimalizálás
  • Kapcsolattartás a svájci projektvezetéssel
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, partnerekkel
  • Részvétel az értékesítési/projekt megbeszéléseken, riportálás

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás, angol nyelvtudás előny
  • CAD-CAM programozási tapasztalat
  • Műanyagipari termék tervezésében tapasztalat
  • Fröccsszerszámok ismerete
  • Projektmenedzsment ismeretek és projekt szemlélet
  • Magas szintű elemzési- és kalkulációs készségek
  • Innovatív gondolkodásmód

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Fiatalos csapat, családias környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Nagykanizsa környéke

Nagykanizsa