Projektvezető (16-2809) (Magyarország)

Projektvezető (16-2809)

Feladatok

  • End to end projekt management,
  • Projektekhez kapcsolódóan mérföldkövek meghatározása, nyomon követése,
  • Idő és költségvetési tervek készítése és betartása, betartatása,
  • Projektek képviselete a vevők előtt,
  • Ajánlatadás műszaki támogatása,
  • Gyártási folyamatok műszaki támogatása és fejlesztése.

Elvárások

  • Műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépész mérnök, műszaki manager),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás,
  • Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Tőkeerős, rendkívül stabil, globálisan működő vállalat,
  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
  • Munkavállaló barát és kimagaslóan támogató környezet,
  • Szakmai kihívások, izgalmas projektek mentén fejlődési lehetőség.