Projektvezető - Értékesítő (Győr-Moson-Sopron megye)

Projektvezetés, értékesítés, vevői kapcsolattartás

A hirdetés már lejárt!

A Metalvision Kft. magyar érdekeltségű szerszám, készülék, egyedi gép és acélszerkezet tervezéssel, valamint gyártással foglalkozó cég. Termékeit főleg az autóipar számára tervezi, gyártja és értékesíti. Több mint 8 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a képzett, tapasztalt szakembereink kompetenciájának és a vevői követelményekhez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

Projektvezető értékesítő feladatokra keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • Győri multinacionális autóipari céggel történő napi kapcsolattartás, látogatás
  • Meglévő vevőkkel történő kapcsolattartás
  • Új vevői kapcsolatok felkutatása, megrendelések beszerzése
  • A vevők magas szintű elégedettségének biztosítása
  • Vevői igények felmérése, specifikációk egyeztetése
  • Alapanyagok és alkatrész szállítói ajánlatok bekérése
  • Árkalkulációk készítése
  • Árajánlatok készítése és nyomon követése
  • Ajánlatadással, illetve a megrendeléssel összefüggő tárgyalások lebonyolítása a cégvezetéssel egyeztetve
  • Projektek koordinálása
  • Projekt és időterv készítése
  • Beszerzéssel, gyártással, szereldével, adminisztrációval történő napi kapcsolattartás
  • Gyártás, szerelés határidős felügyelete
  • Projektek költségfelügyelete
  • Vevői átadások, üzembehylezések koordinálása
  • Utókalkulációk kiértékelése
  • Projektek riportálása a cégvezetés felé

Elvárások

  • Technikusi vagy felsőfokú végzettség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Nyitottság, kimagasló kapcsolatteremtő-, és kommunikációs képesség
  • Proaktivitás
  • Járműipari vagy autóipari tapasztalat, kapcsolati tőke;
  • Vevőorientáltság és igény a vevői elégedettség folyamatos növelése érdekében
  • MS Office ismerete

Előny:

  • Hasonló területen szerzett legalább 2-3 év tapasztalat
  • Pár éves értékesítői tapasztalat
  • Audi Hungária Kft. ismeret
  • Vállaltirányítási rendszer tapasztalat
  • Utazási hajlandósság
  • Tárgyalási szintő német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkavégzés
  • Izgalmas feladatok és szakmai kihívások
  • Professzionális és lendületes csapat támogatása
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség biztosítása
  • Versenyképes, eredményarányos fizetés és juttatási csomag

Egyéb információk:

  • Kezdés megegyezés szerint
  • Munkavégzés helye: Győr