Projektvezető (férfi/nő) műanyagfröccsöntéshez (Celldömölk)

A hirdetés már lejárt!

Egy olyan világban, ahol az elektromotoroké a jövő, a nagy hagyományokkal rendelkező PVS-Kunstofftechnik egyike az úttörő cégeknek. Az elektromotorokba épített álló és forgórészek precíziós fröccsöntésének területén biztosított legmagasabb minőség és a folyamatosan fejlődő műszaki innováció, valamint a precíziós ventilátor-lapátok előállítása tett bennünk azzá, amik vagyunk: a legkeresettebb beszállító, amelynek termékei iránt napról napra nagyobb a kereslet.

Szeretne ön is részese lenni a sikertörténetünknek?

Mi rendelkezünk azzal a feladattal, ami felkelti az érdeklődését, és kihívást jelent az Ön számára. Már több mint 20 éve Celldömölkön dinamikusan növekvő, technológia-orientált termelőüzemünk új munkatársat keres a következő munkakörökbe azonnali kezdéssel:

Projektvezető(férfi/nő) műanyagfröccsöntéshez

Feladatok

  • Aktív részvétel a projektek megvalósításában, a hozzá tartozó szerszámok tervezésében és fejlesztésében
  • Tervrajzok ellenőrzése, specifikációk kezelése
  • Projektek koordinálása, teljes körű menedzselése, ütemtervek készítése
  • Szerszámok gyártási folyamatának tervezésétől az üzembe helyezésig történő nyomon követése,
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a vállalat hazai és külföldi részlegeivel
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel és beszállítókkal
  • Szerszám költségbecslés és árajánlat készítése
  • Termékfejlesztési és tervezési projektekben való részvétel
  • Gyártási folyamat optimalizálása, fejlesztési projektek támogatása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (gépész, mechatronikus, gépszerelő/géplakatos vagy egyép gépszerelői)
  • Befejezett tanulmányok műszaki végzettséggel, műanyagtechnika, gépgyártás területén vagy szerszámgyártásban szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • CAD rendszerek (3D, 2D) programozási ismeret, napi használat
  • Jó német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hajlandóság esetenkénti külföldi utazásra
  • MS Office ismeretek
  • Elhivatottság a munka iránt
  • Pontos munkavégzés
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Előnyök

  • Tapasztalat projektvezetésben, gépgyártásban vagy autóipar területén
  • CAM tervezőprogram ismerete

Amit kínálunk

  • fiatal, lendületes csapat,
  • motiváló légkör,
  • egyedi bérezés,
  • egyéni fejlődési lehetőség,
  • vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye

Celldömölk

Elérhetőség

PVS-Hungary Kft.
9500 Celldömölk, Építők útja 8/a

Tel: 06 95 525-512

Celldömölk