Projektvezető munkatárs (Budapest)

Randstad Hungary Kft.
1024 Budapest
Lövőház utca 39.
2. emelet
Tel:+36 1 411 2090
www.randstad.hu

Automatizált tesztelő C# programozási tapasztalattal

Ügyfelünk a legfejlettebb technológiákat alkalmazó, sebészeti eszközök és eljárások fejlesztésével foglalkozó vállalat, mely csapatába Automatizált tesztelőt keres!

Feladatok

  • tesztesetek megfogalmazása és végrehajtása
  • C# nyelven automatizált tesztesetek írása
  • folyamatos fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • részvétel kód refaktorálásban és új coding standard bevezetésében

Elvárások

  • felsőfokú műszaki vagy természettudományi végzettség
  • C# programozási tapasztalat
  • automatizált tesztelői tapasztalat
  • tesztelési folyamat teljes körű ismerete
  • tesztelési keretrendszer ismeret( Microsoft Unit Testing Framework, NUnit, stb.)
  • középfokú angol nyelvtudás
  • jó problémamegoldó készség
  • önállóság, rugalmasság, kreativitás
  • Ami előnyt jelent:
  • refaktorálási tapasztalat
  • GUI teszt keretrendszer tapasztalat

Amit kínálunk

  • önálló munkavégzés lehetősége
  • részese lenni egy EU-s projekt működésének, rendszereket kialakítani
  • lendületes, jól együttműködő csapat

Munkavégzés helye

  • Budapest

Kapcsolattartó személye / Contact person

Ildikó Kertész
+36 1 688 6859
Budapest