Projektvezető támogató pozíció (Budapest)

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Projektvezető támogató pozíció

Feladatok

-        széleskörű feladatok önálló tervezése, koordinációja a költségek, minőség és határidők figyelembevételével

-        a projekt kecskeméti felelőseként aktív közreműködés az akkumulátor beszerelő üzem integrációjában

-        a kecskeméti gyár és a németországi projektvezetés közötti rendszeres egyeztetések

-        Rizikó felismerése és értékelése

-        a projekt lefolyása során a köztes eredmények felülvizsgálata, problémák felismerése, intézkedési javaslatok kidolgozása

-        szoros együttműködés és egyeztetés a projekt vezetésével, menedzsment szintű egyeztetések lebonyolítása

-        az integrációs projekt vezetésének támogatása és felfutásreleváns témák koordinációja

-        a felfutás támogatása az akkumulátor beszerelő csarnokban

-        részvétel és közreműködés a helyi megbeszéléseken

Követelmények

-        felsőfokú műszaki végzettség

-        2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

-        projektmenedzsment ismeretek

-        tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás

-        utazási hajlandóság

Amit kínálunk

-        komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás)

-        home office lehetőség – munkakörtől függően

-        közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből

-        letelepedési támogatás

-        lendületes, stabil, nemzetközi környezet

-        szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek

-        kollektív élet- és balesetbiztosítás

-        sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Budapest