projektvezető villamosmérnök (Paks)

Partnerünk egy olyan multinacionális cég amely a világ egyik meghatározó piaci szereplője az alábbaik területén: atomerőművek építése és működtetése, nukleáris fűtűanyagok és egyéb radioaktív anyagok kereskedelme és exportja.

Jelenleg hazánkban az egyik legnagyobb kivitelezési projekt fővállalkozójaként van jelen. Hozzájuk keresünk építkezési területen jártas villamosmérnök projektvezetőt.

projektvezető villamosmérnök

Feladatok

  • Beérkezett ajánlatok műszaki tartalmának felülvizsgálata, ajánlati értékelések összeállítása
  • Részvétel tendertárgyalásokon, a tárgyalások összefoglaló táblázatainak elkészítése
  • Alvállalkozók képviselőivel való egyeztetés
  • Projektek minőségi lebonyolítása az idő- és költséghatároknak megfelelően
  • Teljesítésigazolások műszaki- és pénzügyi kontrollja
  • Részvétel kivitelezői kooperációkon, kivitelezést érintő megrendelői kérdésekdöntéselőkészítése
  • Átadás/átvétel levezénylése
  • Részvétel hatósági és szakhatósági ügyintézésekben, használatbavételi eljárásban
  • Projektek dokumentációjának felelős kezelése
  • Cégcsoporton belüli szakmai felelősökkel való kapcsolattartás, riportálás

Követelmények

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Kivitelezésben szerzett releváns tapasztalat
  • FMV jogosultság megléte, vagy kiváltásra való hajlandóság
  • Angol aktív nyelvtudás

Előny:

  • AT-EFMV-MA-0000, AT-EFMV-ME-0000 jogosultság
  • Orosz nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és éves bónusz
  • Lakástámogatás
  • Multinacionális környezet
  • Magyarország egyik legmeghatározóbb projektjében való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye

Paks

Paks