Pultos (Eplény)

Humán Centrum Kft.

Pultos

Leírás

Az eplényi Síaréna a folyamatos fejlesztéseknek köszönhetően hazai viszonylatban kiemelkedő felszereltséggel rendelkezik és a téli sportokon kívül már egész éves programokat biztosít.

Feladatok

  • A Síaréna vendéglátó tereiben vendégek kiszolgálása feladatok ellátása
  • Pénztárkezelés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Munkavállalás előre egyeztetett beosztás szerint
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Munkavállalás elsősorban péntek, szombat, vasárnap és hétfő napokon

Amit kínálunk

  • Nettó 1.800 Ft/óra bérezés
  • Utazási költségtérítés
  • Alkalmi foglalkoztatásban végezhető munkalehetőség
  • Tervezhető munkalehetőség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • utazási költségtérítés

Munkavégzés helye

  • Eplény
Eplény