Pultos - felszolgáló (Budapest)

A III. kerületi Folyondár sportközpont vendéglátó egységébe, családias hangulatú sportos munkakörnyezetbe, keresünk

Pultos - felszolgáló

munkatársat azonnali kezdéssel, versenyképes fizetéssel.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, kiszolgálása
  • Termékek rendelése
  • Beérkező áruk átvétele, árufeltöltés
  • Szendvicskészítés
  • Pénztárgép kezelése
  • Felszolgálás
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • Önmagára és munkájára igényes vidám, kedves, dinamikus személyiség
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Precizitás, kreativitás, önálló munkavégzés, határozott fellépés
  • Magas teherbíró képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kiváló munkakörülmények, egyedülálló környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Hosszú távú, kellemes munkalehetőség

Fényképes önéletrajzokat várunk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Információ: +36 70/946-19-74

Budapest