Pumpakezelő (Sofőr) - Budapest (Vác)

A hirdetés már lejárt!

Pumpakezelő (Sofőr) - Budapest

Leírás

Betongyártással foglalkozó partnerünkhöz keresünk kollégákat PUMPAKEZELŐ (SOFŐR) pozícióba,Budapestre.

Feladatok

  • A szállítmány biztonságos és pontos kezelése, pumpálása a megfelelő helyekre
  • Szállító járművek karbantartása és ellenőrzése
  • Szállítási dokumentumok pontos vezetése és kezelése
  • Az érvényes közlekedési és biztonsági előírások betartása

Elvárások
  • C kategóriás jogosítvány és GKI kártya megléte
  • Megbízhatóság, precizitás és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó fizikai állapot és terhelhetőség
  • Rugalmasság és jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:
  • Tapasztalat üzemanyag szállításában
  • Helyismeret Pest vármegye területén

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Stabil és hosszú távú munkalehetőség egy fejlődő vállalatnál
  • Szakmai továbbképzések és fejlődési lehetőségek
  • Munkába-járás költségtérítés
  • Támogató és barátságos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Vác