Purchase to Pay gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Grundfos, szivattyúk forgalmazásával és gyártásával foglalkozó partnercégünk, a globális fenntarthatósághoz úttörő vízi technológiák gyártásával járul hozzá, amelyek javítják az emberek életminőségét és gondoskodnak a bolygóról.

Purchase to Pay gyakornok

Feladatok

  • Adminisztratív feladatokban segítségnyújtás a vezető kollégáknak
  • Számlák indexelése
  • Számlák letöltése weboldalakról
  • Számlák szkennelése és előkészítése az SAP-ban
  • Számlaegyenlegek egyeztetése
  • Duplikátumok ellenőrzése
  • Számlák könyvelése SAP-ban
  • ServiceNow-ban érkező kérések megoldása
  • A Purchase to Pay csoportvezetőtől érkező ad hoc feladatok elvégzése

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony pénzügyi vagy gazdasági területen
  • Magabiztos MS Office ismeretek (főként Excel)
  • Magabiztos angol nyelvtudás (főként írásban)

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, heti minimum 20 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 2254 Ft/óra diákbér
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Nemzetközi csapat

Munkavégzés helye

Budapest VI.

Budapest