QA gyakornok (Veresegyház)

Mind-Diák Szövetkezet

A Sanofi nemzetközi vállalatként vezető szerepet tölt be az élettudományok terén. A magyarországi Sanofi évszázados hagyományaira és nemzetközi hátterére építve, közel 2000 munkatársával elkötelezetten dolgozik a magyar emberek egészségéért.

QA gyakornok

Feladatok

  • Minőségbiztosítás területén dokumentációs tevékenységek végzése, adatok feltöltése, kigyűjtése, elemzése, azok grafikus ábrázolása és az értékelésekben történő részvétel
  • Oktatási rendszer támogatása, oktatási tananyagok készítése
  • Quality dokumentációk készítésének támogatása

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, gyógyszerész/ vegyész/ vegyészmérnöki/ biomérnöki vagy élelmiszermérnöki  szakon
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Haladó szintű MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Heti minimum 20-25 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Br. 2200 Ft/óra diákbér
  • Vállalati buszjárat Budapestről és a környező településekről

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház