QHS Igazgató (Visonta)

A hirdetés már lejárt!

Közép-Európa egyik legdinamikusabban fejlődő, magyar tulajdonban lévő, 250+ főt foglalkoztató gabonafeldolgozó vállalatához keresünk vezetőt QHS Igazgató pozícióba. A munkavégzés helye Visonta és Tiszapüspöki.

QHS Igazgató

Feladatok

  • Minőségügyi stratégia megalkotása, végrehajtásának biztosítása
  • Minőségirányítási rendszer hatékony működtetése, fejlesztése
  • Minőségi mérőszámok meghatározása, határidőre történő elérése
  • Vevői reklamációk kezelése, hibaelemzés, megoldási javaslatok kidolgozása
  • A fenntarthatósági és az integrált irányítási rendszer kialakítása
  • Belső auditok irányítása
  • Minőségügyi jelentések készítése, minőségköltségek
    elemzése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, beszállítókkal, üzelti partnerekkel
  • A vállalat által végzett K+F tevékenységek koordinálása
  • Jogszabályi megfelelőség biztosítása a QHS területeken belül
  • Munka-, tűz-, biztonság- és egészségvédelmi
    szaktevékenységek teljeskörű irányítása

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Élelmiszeripari munkatapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Problémamegoldó készség, példamutatás, csapatszellem
  • Felelősen gazdálkodó szemléletmód

Amit kínálunk

  • Kiváló juttatási csomag
  • Céges gépkocsi
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

Visonta

Visonta