Quality intern (WHC02622) (Budapest)

Quality intern (WHC02622)

Partnerünk magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. A világítástechnika minden területén szeretnének kimagaslót alkotni. Egyedi és innovatív LED-es megoldásokat nyújtanak ügyfeleik számára beltéri és kültéri világítás területén. Az ipari világítástechnika területén is az eltérő igényekre specializált energiahatékony és emberközpontú megoldásokat terveznek.

Feladatok:

  • Vevői panaszok figyelése és kezelése, ügyféltámogatás
  • Minőségi intézkedések támogatása ügyfeleink minőségi követelményeinek jobb megértése érdekében
  • Konferenciahívások és találkozók szervezése
  • Műszaki és minőségi jelentések készítése
  • Szükség esetén az ügyfelek meglátogatása, helyszíni problémamegoldás

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Folyamatban lévő gépész, villamos mérnök tanulmányok
  • Erős háttér fizika, elektronika, anyagtudomány, mechanika területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jogosítvány
  • Heti min. 24 óra vállalása

Munkavégzés helye

Budapest vonzáskörzete

Budapest