Quality Manager (Pápa)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk  nemzetközi gyártó vállalat Veszprém megyében.

Részükre keresünk felsővezetőt az alábbi pozícióba:

Quality Manager

Feladatok

  • Partnerünk autóipari termékeket gyárt - a leendő vezető a minőségirányítási szervezet munkáját fogja össze - beszállítói, vevői, termelési területen egyaránt;
  • Működteti és fejleszti a minőségirányítási rendszereket;
  • Az irányítása alá tartozó kollégákat koordinálja, fejleszti, támogatja (40-50 fő);
  • Az új termékek bevezetését quality szempontból menedzseli;
  • Kritikus esetekben pedig vevői tárgyalásokon vesz részt;
  • Riportolni a gyárigazgatónak és a külföldi globál quality vezetőnek fog.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (főiskola, egyetem);
  • Releváns quality vezetői tapasztalat autóipari gyártó vállalatnál;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Olyan vezetőt keresnek, aki lendületes, tapasztalt és a csapatát/szervezetet fejleszteni tudó leader.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés;
  • Vállalati gépjármű;
  • Modern munkakörnyezet;

Munkavégzés helye

  • Pápa

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Pápa