Quality Mérnök (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk vezető nemzetközi fejlesztő és gyártó, modern hajtáslánc-technológiák terén a fenntartható mobilitásért. Okos rendszermegoldásokat és alkatrészeket kínálnak elektromos, hibrid és belső égésű hajtásláncokhoz, ezáltal tisztává, hatékonnyá és megfizethetővé téve a mobilitást. A termékskála elektromos hajtásláncrendszereket, elektronikus vezérlőegységeket, érzékelőket és aktuátorokat, valamint kipufogógáz-kezelési megoldásokat foglal magában.

Quality Mérnök

Feladatok

  • belső minőség monitorozása, intézkedések meghatározása és végrehajtások ellenőrzése
  • process controller kollégák munkájának koordinálása
  • részvétel a vevői panaszkezelésben, aktív együttműködés a 8D jelentések előkészítésében
  • folyamatoptimalizáció és fejlesztési lehetőségek felfedezése, aktív részvétel a végrehajtásban
  • gyártóberendezések minőségi dokumentumainak előkészítése és frissítése
  • hibaanalízis és hibafelfedezés
  • információáramlás biztosítása, minőségi és gyártási dokumentáció frissítése
  • aktív részvétel a minőségi szabványok gyakorlati végrehajtásában
  • quality projektek vezetése
  • részvétel a vevői látogatásoknál és auditoknál

Követelmények

  • műszaki egyetemi végzettség
  • 3-5 év quality területen szerzett tapasztalat
  • tapasztalat automatizált gyártásban
  • aktív, középszintű angol nyelvtudás
  • kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
  • önállóan és csapatban is jól tud dolgozni
  • proaktív személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria ( br 48.000.-/hó)
  • Bejárási támogatás ( tömegközlekedéssel 100% / autóval 24 Ft/km)
  • Képzések, fejlődési lehetőség
  • Éves bónusz
  • Home office lehetőség, kötetlen munkaidő
  • Happy Friday: minden hónapban egy pénteki napon különböző tematikákhoz kapcsolódó étel- és italkülönlegességekkel kedveskednek a kollégáknak
  • Gyümölcsnap, korlátlan kávé és tea fogyasztás
  • Szolgáltatási kedvezményrendszer
  • Családbarát munkahely: Táboroztatási támogatás, Iskolakezdési támogatás, Családi nap
  • Vállalati felelősségvállalás: Elektromos töltőállomások, Zöld Hét kihívás
  • Sportolási lehetőségek: Sport camp; Egészség hét, Bringa Klub
  • Moziestek

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen