Quality mérnök (Nyergesújfalu)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató Partnerünk csapatába keressük az új kollégát:

Quality mérnök

Feladatok

  • Minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése;
  • Belső auditok megtervezése, lebonyolítása;
  • Gyártástámogatás, hibaanalízis;
  • Gyökérok- és selejtelemzés;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • Folyamatos technológiai fejlesztésekben való részvétel.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (Gépészmérnök, Vegyészmérnök előny);
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban is);
  • Min. 3 év minőségügyi tapasztalat;
  • ISO 9001 ismeretek (ISO 14001 előny);
  • Belső auditori vizsga.

Amit kínálunk

  • Olyan egyedi technológiai tudást szerezhet, amelyhez még Európában is csak kevés helyen juthat hozzá;
  • R&D projektekben vehet részt;
  • Cafeteria
  • Bejárástámogatás teljes mértékben
  • Kollégák gyermeki részére nyári táborok, év közben rajzpályázatok
  • Iskolakezdési támogatás

Munkavégzés helye

  • Nyergesújfalu

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Nyergesújfalu