Quality Planning Engineer (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Quality Planning Engineer

Feladatok

  • Quality Standard Management;
  • Responsible for planning, directing, and coordinating the implementation and maintenance of IATF 16949;
  • Certification Management;
  • Internal Audit;
  • Gate Audit Management;
  • Quality Training;
  • Quality Budget Management.

Elvárások

  • Bachelor’s degree (Mechanical Engineering);
  • At least 3 years of relevant experience (planning quality systems);
  • Good commands of English;
  • Strong skills in supporting IT solutions for QMS;
  • Advanced proficiency with MS Office Suite.

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Komárom

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom