Quality System Engineer Esztergom (Esztergom)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk autóipari műanyag alkatrészeket gyárt esztergomi üzemében, beszállítóként elkötelezettek a legmagasabb minőség iránt.

Minőségirányítási csapatba keresünk olyan rendszermérnököt, akinek egy meglévő integrált rendszert kell karbantartania, e mellett szereti a kihívásokat és nem bánja, ha egy kicsit belefolyhat más terület munkáiba is.

Quality System Engineer Esztergom

Feladatok

Feladatok a teljesség igénye nélkül:

  • minőségbiztosítási rendszer és dokumentáció karbantartása;
  • minőségbiztosítási folyamatok kezelése (IATF 16949, ISO 14001 és ISO 18001 szabványok);
  • minőségirányítási rendszer fejlesztésének javaslata az ügyfelek igényeinek figyelembevételével;
  • aktív részvétel az auditok előkészítésében, koordinációjában, lebonyolításában és a jelentés elkészítésében (belső auditok levezetése - rendszer, folyamat, termék, 5S).

Követelmények

Elvárások a jelentkezők felé:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • 1-3 év hasonló munkakörben,
  • IATF 16949, ISO 14001 és ISO 18001 szabványok ismerete,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

Autóipari Partnerünk saját állományába keresünk RENDSZERMÉRNÖK kollégát Esztergomba.

Amit kínálunk:

  • biztos, nemzetközi háttér, családias vállalat
  • azonnali kezdés
  • juttatási csomag: alapbér, 13. havi bér, éves teljesítmény bónusz
  • home office lehetőség

Munkavégzés helye

Esztergom

Esztergom