Rakodó (Szombathely)

2 műszakos munkarendbe keresünk Rakodó kollégákat, akár szállással is!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre keres Rakodó munkatársakat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre keres Rakodó munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Készáruk kamionra történő rakodása
  • Rakomány rögzítése
  • Beérkező áruk kamionról történő lerakása
  • Tengeri konténerek ki- és berakodása
  • Szállítmányok rakatjainak összekészítése
  • Rakatok címkézése, kézi szkenner használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Targoncavezető jogosítvány (vezetőüléses)
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Bérezés: bruttó 1 850 – 2 050 Ft/óra
  • Kiemelt műszakpótlék (délután:30%, éjszaka:50%)
  • Karácsonyi és szabadságprémium
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejárási támogatás (br.19,67 Ft/km)
  • Dolgozói kedvezményprogram (uszoda + edzőterem)
  • Ingyenes szállás lehetőség vagy albérlettámogatás

Munkarend:

  • 2 műszakos munkavégzés- napi 8 órába
  • túlórázási lehetőség

Munkabér

  • bruttó  1 850  Ft  / óra
Szombathely