Rakodómunkás-Dunaújváros (Dunaújváros)

Rakodómunkás munkakörbe új kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként dunaújvárosi munkavégzésre keres Rakodómunkás munkatársat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként dunaújvárosi munkavégzésre keres Rakodómunkás munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

  • kiszállításra kerülő abroncsok bepakolása a szállítószalagról a kamionokba előírásnak megfelelő módon
  • behelyezett abroncsok megszámolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • alapfokú végzettség
  • megbízhatóság, rugalmasság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • erős fizikum
  • több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • Bejelentett munkaviszony
  • Ingyenes szállás a távolabbról érkező munkatársaknak
  • Ingyenes céges buszjárat, számos környező településről (Kiskőrös, Pincehely, Pálfa, Besnyő, Sárbogárd, Baracs, Százhalombatta, Fajsz, Dunaújváros, Ozora, Szabadszállás, Paks, Székesfehérvár irányából)
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat - azonnali kezdés

Munkarend:

  • 3 műszakos munkarend

Dunaújváros