Raktári adminisztrátor (Budakeszi)

A hirdetés már lejárt!

Raktári adminisztrátor

Feladatok

  • Raktári adminisztrációval kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Fuvardokumentumok ellenőrzése, vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése
  • Készletnyilvántartás pontos vezetése, leltármodul kezelése
  • A szükséges adattáblák kitöltése
  • EKAER rendszerben a szükséges adatok rögzítése, nyomonkövetése
  • A meghatározott riportok elkészítése és elküldése az elvárt határidőre és minőségben
  • E-mailek kezelése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Office felhasználói szintű ismeret (Word, Excel)
  • Gyors reakcióidő, dinamikus munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pontos, megbízható, alapos munkavégzés
  • Beszerzésekhez árajánlatok bekérése, kimutatások készítése

Előnyök

  • Vállaltirányítási rendszerek ismerete
  • Szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • EKAER rendszer ismerete
  • Kereskedelmi vagy logisztikai szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Betanulási lehetőséget biztosítunk a munkafolyamatokhoz
  • Stabil vállalati háttér, jó csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség és fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Budakeszi
  • Versenyképes fizetés
  • Egy műszak

Budakeszi