Raktári anyagkiadó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN
MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
pályázatot hirdet

RAKTÁRI ANYAGKIADÓ

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • a beérkező anyagok mennyiségi, minőségi átvétele
  • az anyagok kiadása a felhasználók számára kivételezési bizonylat ellenében, vagy ennek hiányában szállítólevélen•  a kiadásra kerülő termékek kézi és gépi könyvelése, bizonylatolása
  • raktáron belüli és kívüli kézi és gépi anyagmozgatás
  • éves vagyonmegállapító leltárban való részvétel
  • a leselejtezett anyagokat az elkészített jegyzőkönyvvel és gépi bizonylattal az azt kezelő raktárba továbbítani•  raktári adminisztráció elvégzése
  • raktári rend fenntartása

Amit kérünk:

  • középfokú végzettség
  • számítógépismeret felhasználói szinten
  • jó kommunikációs készség és konfliktuskezelő képesség
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, megbízhatóság, etikus magatartás
  • csapatmunkára való képesség, dinamizmus

Előnyt jelent:

  • targoncavezetői engedély
  • raktározás, anyagmozgatás területén szerzett tapasztalat
  • az ORACLE vállaltirányitási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • évente fejlesztett munkabér
  • bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  • próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
  • stabil, bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések
  • igény esetén munkásszálló
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés az FKF Nonprofit Zrt. üdülőiben, mobiltelefon-előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
  • jó csapat, ingyenes vállalati rendezvények, sportkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kezdés:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:

„Jelentkezem az állásra” gomb megnyomásával vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637

Tárgy: „Raktári anyagkiadó

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:
www.fkf.hu
+36 30 277 7115

*A beérkezett önéletrajzokat 4 hónapig kezeljük, ezt követően azokat megsemmisítjük, illetve visszaállíthatatlanul töröljük.

Budapest