Raktári anyagmozgató (Győr)

Raktári anyagmozgató

Leírás

Győr környékén található Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Szállító járművek fel- és lepakolása
  • Alapanyagok raktári be- és kitárolása, anyagmozgatás targoncával és daruval
  • Acéltermékek kézi elő- és végcsomagolása, mérlegelés, etikettezés
  • Csomagológépek kezelése
  • Késztermékek összekészítése
  • Leltározási feladatok, kézi szkenner használata

Elvárások
  • Szakmunkás (műszaki) végzettség
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes vezetőüléses és/vagy vezetőállásos targoncavezetői engedély
Előny :
  • Targoncavezetői gyakorlat
  • Emelőgép-kezelői jogosítvány (híddaru, futódaru és bakdaru)
  • Acéliparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret
#helpingnorthbluecollar
Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek
  • Kiemelt bérezés, Cafeteria, bónuszok
  • Bejárási támogatás
  • 12 órás munkarend

Munkavégzés helye

Győr környéke

Győr