Raktári csoportvezető (Üllő)

Fejlődésünk következő szakaszba lépéséhez, új üllői robotizált raktárunkba csoportvezető pozícióra várjuk jelentkezésedet! Az Euronics, országosan 64 üzlettel rendelkező műszaki szakkereskedő cég. Jelenleg a második legnagyobb offline és 6. legnagyobb online árbevételű szakkereskedői.

Raktári csoportvezető

Amiben számítunk rád

  • Beérkező kamionok lerakodásának és áru beérkezésének hatékony kezelése
  • A vevői és bolti rendelések kigyűjtésének pontos végrehajtása
  • Csomagolás folyamatos figyelemmel követése, kiszállítások pontos végrehajtása
  • Többlet, hiány, sérült termékek kezelése
  • A raktári rendszer teljes körű ismerete, kezelése
  • Beérkező hívások, e-mailek kezelése, riportok határidőre történő elkészítése
  • Balesetek megelőzésére irányuló szabályok betartatása, baleset esetén a szükséges intézkedések megkezdése
  • Raktári kollégák koordinálása
  • Részvétel a napi raktári folyamatokban, leltárakban
  • Egyéb a felettesei által meghatározott feladatok végrehajtása

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • OKJ Targoncavezetői jogosítvány (3312, 3313, 3324)
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Fizikai terhelhetőség
  • Önállóság, precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszak vállalása

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Versenyképes jövedelem
  • Bruttó 40.000 Ft/hó cafeteria (Szép kártya próbaidő alatt is)
  • Felelősségteljes pozíció
  • Stabil cégháttér
  • Inspiráló feladatok
  • Kiszámítható 2 műszakos munkarend
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Üllő

Üllő