Raktári csoportvezető (Budapest)

Logisztikai Csapatunkba

Raktári csoportvezetőt

 keresünk.

Feladatok

  • A raktárban a magas színvonalú munka feltételeinek biztosítása (pl. kiszállítás, áruátvétel, árukiadás, szortírozás, visszárukezelés)
  • A raktárban végzett munkatevékenységek, folyamatok tervezése, szervezése
  • A munka során felmerülő problémák hatékony kezelése
  • A raktári erőforrások optimalizálása
  • A raktár működésére vonatkozó szabályok betartása, beosztottakkal való betartatása.
  • A raktár operatív működésének biztosítása, a raktári dolgozók munkavégzésének kontrollja, beleértve a saját és a bérelt munkaerő állományt
  • A dolgozók motiválása, a kívánt munkahelyi légkör fenntartása
  • Az operatív folyamatok, biztonsági, munkavédelmi előírások betartatása.

Elvárások

  • Proaktív, a problémákat megelőző látásmód
  • Magas szintű problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Több éves vezetői tapasztalat (20-30 fő irányítása)
  • Középfokú végzettség
  • Agilis, eredményorientált személyiség
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • Fix, kiszámítható munkahely
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Béren kívüli juttatás: szép kártyára utalás
  • Bejárási támogatás
  • Céges busz
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

  • Budapest IX. kerület Táblás utca, illetve 2022. június hótól Alsónémedi
  • Munkába állás lehetséges kezdete: azonnal

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, önéletrajzát a munkakör megjelölésével küldje el.

Budapest