Raktári csoportvezető (Debrecen)

Debreceni partnerünk számára keresünk raktári csoportvezetőt, azonnali kezdés is lehetséges!

Raktári csoportvezető

Feladatok

  • Raktári terület operatív irányítása
  • Aktív részvétel a napi egyeztetésekben, illetve azok oordinálása,problémamegoldás
  • Erőforrás-gazdálkodás
  • Raktári dolgozók irányítása, munkabeosztások összehangolása a gyártási igényeknek megfelelően
  • A raktári eszközpark menedzselése
  • Bevételezés és árukiadás megszervezése
  • A gyártás raktári kiszolgálásának megszervezése
  • A belső anyagmozgatás megszervezése
  • Késztermék-raktározás és a kiszállítás előkészítése, felügyelete
  • Kapcsolattartás az termelési egységekkel és a logisztikus munkatársakkal
  • Alapanyagok, segédanyagok, raktározása, beleértve az SAP-ban történő adminisztrációt
  • Beérkező anyagok minőségi, mennyiségi ellenőrzése és kiadása a különböző osztályok részére
  • Beérkező anyagok reklamációjának kezelése
  • Alapanyagok, termékek targoncával, daruval történő mozgatása
  • Anyagmozgások scannerrel történő könyvelése, SAP rendszerben történő rögzítése
  • Rakodási előírások betartása és ellenőrzése
  • Raktári rendszer folyamatos fejlesztése, rend kialakítása és fenntartása
  • Raktárkészlet nyilvántartása SAP rendszerben
  • Leltározásban való aktív közreműködés, raktárkészletek ellenőrzése

Követelmények

  • Középfokú logisztikai vagy műszaki végzettség
  • Emelőgépkezelő jogosítvány (3312, 3313)
  • Termelő cégnél szerzett raktárvezetői tapasztalat, ideális esetben fémipari/ autóipari cégnél
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, SAP WM)
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen